" ريپکس " آلت تناسلي مردان را تکه تکه مي کند


مرداني که در سوئد به زنان تجاوز مي کنند به زودي يا از اين عمل دست خواهند کشيد و يا با آلت تناسلي تکه تکه شده مجبور به مراجعه به مراکز پزشکي خواهند شد.اين سلاح جديد که در سوئد جلب توجه بسياري کرده است توسط " سونت اهلرز " بانوي 57 ساله , پزشک و تبعه آفريقاي جنوبي طراحي و به جامعه زنان هديه شده است.سالانه حدود 50 هزار تجاوز به زنان در آفريقاي جنوبي صورت مي گيرد.دکتر " اهلرز " در يک کنفرانس مطبوعاتي در مورد اختراع خود و تلاش در جلوگيري از تجاوز به زنان و نيز مجازات مردان تجاوزگر به توضيحات پرداخت.او در پاسخ به سوال خبرنگاران که چگونه به فکر طراحي اين اختراع افتاده است گفت:

بيست سال قبل با زني ملاقات کردم که مورد تجاوز جنسي قرار گرفته بود. او به من گفت: اي کاش انجايي که لازم بود داراي دندان بود.

دکتر اهلرز از آن پس در فکر اختراع و تکامل آنچه که امروز " ريپکس " نام گرفته و به مرحله بهره برداري رسيده افتاده است.ريپکس نه تنها جلوي تجاوز به زنان را مي گيرد و مردان تجاوزگر را مورد مجازاتي دردناک قرار مي دهند , بلکه همچنين از ابتلاي احتمالي زنان به ويروس " اچ آي وي " و ديگر بيماريهاي مقاربتي در صورت وقوع يک تجاوز نيز محافظت مي کند.

بانواني که مايل به استفاده از ريپکس هستند دستگاهي لوله شکل را در مهبل خود نصب مي کنند.اين دستگاه لوله اي شکل , در بيرون از ماده اي لاستيکي و انعطاف پذير ساخته شده است که صدمه اي به بدن زن وارد نکرده و استفاده از آن نيز براي زنان ناخوشايند نخواهد بود.به گفته دکتر اهلرز زنان زيادي به صورت آزمايشي از ريپکس استفاده نموده و راحتي و آسان بودن استفاده از آن را تاييد کرده اند. همچنين اثر منهدم کننده ريپکس بر روي ماکتهاي به شکل آلت تناسلي مردان نيز آزمايش شده و نتايج آن نيز بسيار رضايت بخش اعلام شده است.

قسمت داخلي ريپکس از جمله با ماده اي طراحي شده است که اولا بمانند يک " کاندوم " عمل کرده و زنان را از ابتلاي احتمالي به ويروس ايدز و ديگر امراض جنسي که مرد متجاوز ممکن است به آن مبتلا باشد محافظت مي کند و همچنين در صورتي که مردي تلاش کند تا عمل تجاوز را به صورت کامل به انجام برساند , ريپکس به آلت تناسلي مرد تجاوزگر چسبيده و قلابهاي ميکروسکوپي چسبنده آن وارد عمل مي شود. دکتر اهلرز درد وحشتناک اين تله را گارانتي کرده و همچنين اضافه مي کند که تجاوزگر با آلتي تکه تکه و پوست کنده شده مجبور به مراجعه به مراکز درماني خواهد شد که آنان نيز به نوبه خود پليس را در جريان خواهند گذاشت و اگر مردي سعي کند خود ريپکس را از آلتش جدا کند قلابهاي آن به صورت باز هم عميق تري در آلت وي فرو رفته و تنها با يک جراحي قابل جدا شدن خواهد بود .اعلام شده که ريپکس از سال آينده در سوئد به معرض فروش گذاشته خواهد شد.