نشاط سکسی یا افسردگی روانیافسردگی روانی

- با کمال تاسف در جامعه ما زنانی که به افسردگی‌های روحی مبتلا هستند کم نیستند. یکی از دلایل افسردگی زنان حس بد سوء استفاده جنسی و یک‌طرفه شرکای جنسی‌شان است.

اغلب مردان به دلیل فرهنگ سنتی و غلط جامعه تنها زن را وسیله ارضای میل جنسی خود تلقی می‌کنند. حتی گاهی ارزش زن از اتومبیل شخصی مرد هم پایین‌تر میآید، زیرا رسیدگی برای استفاده‌های بعدی پس از آسیب دیدن زن کمتر مشاهده می‌شود. زنان در برابر ابتلا به بیماریهای مقاربتی و رحمی بسیار آسیب‌پذیرند هرچند بعضی اوقات مردان منشاء بروز این بیماریها هستند اما مردان به روی مبارک خود هم نیاورده و از شریک جنسی خود گریزانند.

- افسردگی روحی بیشتر مبتلابه زنان شوهردار است. بخصوص زنانی که هیچ لذت طبیعی از ارتباط سکسی با شوهرشان نمی‌برند و تنها تغذیه‌کننده مردان خودخواه خویش‌اند.

نشاط سکسی

- تخلیه جنسی به هنگام سکس چه در مردان و زنان باعث ایجاد نوعی آرامش و مستی جسمی و روحی می‌گردد و پس از ارضای کامل جنسی نوعی نشاط و سرزندگی در رفتار و تفکر ایجاد می‌نماید.

- توصیه به خانمها: اگر همیشه از ارتباط سکسی خود لذت می‌برید و یا به هر دلیلی از ارضای کامل جنسی محروم هستید مناسب است برای کسب نشاط جنسی خود به پیشنهادهای زیر عمل نمایید:

1. در تنهایی با پوشیدن لباسهای بدن‌نما یا سکسی خود را در حال و هوای سکس قرار دهید و به زیباییها و نکات مثبت اندام جنسی خود توجه نمایید و نعمت داشتن آن غافل نشوید.

2. اگر ساعاتی امکان تنها ماندن پیدا کردید کاملا برهنه شده و مقابل آیینه قدی اندام خود را وارسی نمایید. حتی به انجام کارهای روزمره خود با این وضعیت بپردازید.

3. به هنگام برهنگی کامل و یه با لباس سکسی با موسیقی مورد علاقه خود رقص کنید.

4. اگر نگران نیستید، می‌توانید در این وضعیت از خود عکس بگیرید. مشاهده این عکس‌ها تاثیر مثبتی به دنبال خواهد داشت.

5. با تخیل نمودن دنیای سکسی ایده‌ال خود لذت ببرید.

6. فیلم‌ و رمان‌های عاشقانه ببینید و بخوانید.

7. در مکانهای عمومی و زنانه و مردانه( اگر محدودیتی ندارید) با بروز اندام خود در پوششهای آزاد تحسین دیگران را برانگیزید